Газ України
Газ України
 
Головна Мапа сайту Написати листа
 


Урядовий порталУрядовий портал
Нафтогаз УкраїниНафтогаз України
Підприємства з газопостачання та газифікаціїПідприємства з газопостачання та газифікації
ПАТ «Рівнегаз»

Адреса: 33027, м. Рівне, вул. Білякова, 4
Телефон: (0362) 28-24-23
E-mail: office@gas.rivne.com

Голова правління ПАТ "Рівнегаз"
Дубас Петро Андрійович

Історія колективу починалась в далекому 1961-му році з розвезення балонів скрапленого газу в м.Рівне на гужевому транспорті газової дільниці при Рівненському водоканалі. В тому ж році на базі газової дільниці утворилася контора «Рівнегаз» Рівненського облкомунгоспу. Саме працівниками цієї обласної контори був запалений на Рівненщині перший «блакитний вогник», який і сьогодні приносить тепло і радість мешканцям області, забезпечує технологічні процеси підприємств.

Першими споживачами природного газу в області стали Здолбунівський цементно-шиферний комбінат, Рівненський завод газорозрядних ламп, Рівненський овочево-консервний комбінат.

Згодом все активніше здійснювалася газифікація промислових підприємств, об’єктів соцкультпобуту , житлового фонду. Відповідно невелика контора переросла у об’єднання з газопостачання та газифікації, а згодом – у публічне акціонерне товариство «Рівнегаз».

Сьогодні ПАТ «Рівнегаз» - це багатогалузеве господарство, яке пропонує широкий спектр послуг з експлуатації систем газопостачання, їх проектування та монтажу. До його складу входить головне та дочірнє підприємство, 9 управлінь з експлуатації газового господарства, 6 газових дільниць, Костопільська газонаповнювальна станція.
Поряд з питаннями транспортування газу, забезпечення безперебійного та стабільного газопостачання споживачів, підтримання надійності та безаварійності роботи систем газопостачання, надання послуг з газопостачання, вирішуються актуальні питання раціонального використання газу, скорочення виробничо-технологічних витрат та нормованих втрат газу, посилення обліку газу та забезпечення своєчасних розрахунків за газ.

ПАТ «Рівнегаз» забезпечує газом понад 292 тис. абонентів Рівненської області, з них природним газом понад 233 тис., а зрідженим – понад 58 тис. В арсеналі Товариства 8937,58 км розподільних газопроводів та дворових вводів. Крім того, для забезпечення стабільної роботи систем газопостачання області експлуатується 1605 ГРП та ШРП, 872 станції катодного захисту.

Пріоритетним завданням колективу нині є розвиток газифікації Рівненщини. З цією метою створено проектно-конструкторську групу та дочірнє підприємство — ремонтно-будівельне управління, освоєно та впроваджено будівництво газопроводів із поліетиленових труб. Їх перевагою є те, що газопроводи з поліетиленових труб не потребують катодного захисту і, відповідно, їм не загрожує корозія.

За 4 місяці 2011 року:
- загальна довжина розподільних мереж зросла на 38,88 км , при цьому із введених в дію 97,9 % становлять газопроводи із поліетилену;
- обсяги будівництва газопроводів та газифікація житлових будинків і квартир безпосередньо підрозділами ПАТ «Рівнегаз» зросли більш ніж у 1.7 рази.
Колективу ПАТ «Рівнегаз» є чим пишатися, адже за останні роки підприємство є в числі перших в Україні з недопущення втрат газу, рівня розрахунків за газ, оснащення газовими лічильниками будинків і квартир та газифікації житлового фонду.
А очолює колектив ПАТ «Рівнегаз» ось уже понад 10 років «Заслужений працівник промисловості України» Дубас Петро Андрійович.


Керівник
Телефон
Адреса електронної пошти
Голова правління
Дубас Петро Андрійович
28-24-23
dubas@gas.rivne.com
Перший заступник голови правління-
директор з фінансових питань
Меленчук Федір Уліянович
64-27-01
melenchuk@gas.rivne.com
Головний інженер
Ганжа Олександр Васильович
28-08-89
vtv@gas.rivne.com
Заступник голови правління
Осницький Віктор Богданович
28-25-00
osnitsky@gas.rivne.com
Заступник голови правління
Торгун Петро Миколайович
28-25-76
torgun@gas.rivne.com
Заступник голови правління
Неплюхін Володимир Володимирович
24-35-54
neplyuhin@gas.rivne.com
Заступник голови правління з економічної безпеки
Прачов Сергій Костянтинович
43-86-53
prachov@gas.rivne.com
Диспетчерська служба відділу обліку
28-06-28
oblik@gas.rivne.com
Аварійно-диспетчерська служба
24-15-80
04@gas.rivne.com
 
 
© ГазУкраїни, 2008
Розробка: Віадук-Телеком
Дочірня компанія "Газ України"
вул. Шолуденка, 1
04116, м. Київ
тел: (044) 537-0538
melnik@gasukraine.com.ua