Газ України
Газ України
 
Головна Мапа сайту Написати листа
 


Урядовий порталУрядовий портал
Нафтогаз УкраїниНафтогаз України
Підприємства з газопостачання та газифікаціїПідприємства з газопостачання та газифікації
ПАТ «Миколаївгаз»

Адреса: 54003, м. Миколаїв, вул. Чигрина, 159
Телефон: (0512) 67-49-01
http://nikolaevgaz.mk.ua
E-mail: company@mkgaz.mk.ua

Історія публічного акціонерного товариства «Миколаївгаз»

Історія газового господарства Миколаївської області розпочинається з 1963 р., коли у серпні виконкомом Миколаївської обласної (промислової) ради було прийнято рішення про створення в м. Миколаєві виробничо-експлуатаційної контори газового господарства «Миколаївгаз».

Перший факел на головному ГРП було запалено в листопаді 1963 р., а наприкінці грудня було підключено газ до Чорноморського суднобудівного заводу, парфумерного комбінату, ДП «Суднобудівний завод 61-го комунара» та заводу «Дормашина».
На початку сімдесятих років в області будуються газопроводи-відводи від магістрального газопроводу Шебелинка-Одеса до райцентрів, селищ міського типу Березнегувате і Баштанка, а також до сіл Новоукраїнка і Новоіванівка. Для організації експлуатації і забезпечення розвитку газового господарства у 1972 р. створюється Обласне управління з експлуатації газового господарства «Миколаївгаз».
і
Новий етап у газифікації і газопостачанні області тривав аж до 1975 р. В червні цього року газове господарство з місцевого підпорядкування було передано в безпосереднє підпорядкування Республіканському об’єднанню з газопостачання і газифікації «Укргаз».
Саме тоді будуються експлуатаційні бази в містах Баштанці, Березнегуватому, Очакові, Новій Одесі, Миколаєві, Первомайську. У 1987 р. «Укргаз» реорганізується в науково-виробничі об’єднання. 30 жовтня 1991 р. виробниче об’єднання «Миколаївгаз» на підставі Закону України «Про підприємства на Україні» перетворене у державне підприємство. У 1995 р., на підставі наказу Держнафтогазпрому від 14.03.1994 р. шляхом корпоратизації та приватизації частини майна, ДП стає ВАТ «Миколаївгаз» та 27 січня 1995 р. зареєстровано в Миколаївському міськвиконкомі.

Після розподілення акцій 50%+1 акція знаходиться в статутному фонді НАК «Нафтогаз України», яка здійснює корпоративне управління пакетом акцій.
Публічне акціонерне товариство «Миколаївгаз» сьогодні

      На сьогодні підприємство «Миколаївгаз» надає широкий спектр послуг:

- забезпечує транспортування і продаж природного газу розподільними газопроводами та скрапленого газу у балонах (кількість квартир, газифікованих на 01.05.2011 р. скрапленим газом – 140,774, природним газом – 340,471; кількість комунально-побутових об’єктів – 6074, промислових підприємств - 300);

- здійснює проектні, дослідно-конструкторські, пусконалагоджувальні та будівельно-монтажні роботи;

- забезпечує якість своєчасного обслуговування населення;

- виконує роботи з будівництва розподільних вуличних газопроводів, вводів, систем електрохімзахисту і технічного переозброєння систем газопостачання природним, скрапленим газом і споруд до них, у тому числі ГНС, ГНП, АГЗС;

- розробляє проектно-кошторисну документацію на газифікацію комунально-побутових об’єктів, будинків різних форм власності;

- здійснює монтаж газових лічильників для населення, промислових, промислових, комунально-побутових об’єктів, а також ремонт і перевірку димоходів та вентиляційних каналів з наданням відповідних актів тощо;

- проводить атестацію та переатестацію зварників по поліетилену;

- виконує повірку промислових лічильників всіх типів на новій лінії повірки лічильників.


Керівник Телефон
Голова правління
Стегній Богдан Станіславович
(0512)674901
Заступник голови правління по обліку та контролю за витрачанням природного газу споживачами
Лістова Ірина Іванівна
(0512)674901
Головний інженер
Покотилов Володимир Антонович
(0512)674901
Головний бухгалтер
Мануйлова Ірина Олексіївна
(0512)674920
 
 
© ГазУкраїни, 2008
Розробка: Віадук-Телеком
Дочірня компанія "Газ України"
вул. Шолуденка, 1
04116, м. Київ
тел: (044) 537-0538
melnik@gasukraine.com.ua