Газ України
Газ України
 
Головна Мапа сайту Написати листа
 


Урядовий порталУрядовий портал
Нафтогаз УкраїниНафтогаз України
Підприємства з газопостачання та газифікаціїПідприємства з газопостачання та газифікації
ПАТ "Кременчукгаз"

Адреса : 39602 м. Кременчук, вул. Героїв Бресту, 46
Телефон : (05366) 2-24-15


«Кременчукгаз» було створено в 1964 році у Кременчуці як виробничо-експлуатаційну контору зрідженого газу згідно з наказом Міністерства житлово-комунального господарства. В той час контора забезпечувала скрапленим газом місто Кременчук та Кременчуцький район.
У 1967 році до лівобережної частини Кременчука надійшов природний газ.

1970 рік – збудовано і здано в експлуатацію адміністративне приміщення та виробничі корпуси контори де й нині розміщується Товариство «Кременчукгаз».

У 1972 році контора вийшла зі складу міськкомунгоспу та була підпорядкована Полтавському обласному виробничому тресту з експлуатації газового господарства «Полтавагаз».

1975 рік – контора розширює територію обслуговування та перейменовується у міжрайонне управління газового господарства, з організацією діяльності в м. Комсомольськ, Глобино, селищах міського типу Градизьку та Семенівці, в селищах Оболонь, Великі Кринки та інших.

У 1994 році згідно з наказом № 127 «Держкомнафтогаз» від 14.03.94 р. шляхом перетворення Кременчуцького управління з газопостачання та газифікації засновано Відкрите акціонерне товариство «Кременчукгаз».

Відповідно до закону України «Пор акціонерні товариства», в квітні 20111 року рішенням загальних зборів акціонерів Відкритого акціонерного товариства з газопостачання та газифікації «Кременцукгаз» змінено найменування Товариства на Публічне акціонерне товариство «Кременчукгаз».


Сьогодні ПАТ «Кременчукгаз» – це сучасне моногалузеве підприємство, із розвинутою інфраструктурою, головною метою якого є виконання всього комплексу робіт з експлуатації систем газопостачання, проектування, будівництва і ремонту газових мереж, створення високо конкурентного бізнесу з використанням найкращих підходів та методів управління; підвищення ефективності роботи, спрямованої на зростання прибутковості та збільшення ринкової капіталізації Товариства; побудова системи взаємовідносин із зовнішнім середовищем (клієнтами, партнерами, конкурентами, базуючись на принципах відкритості та прозорості.

Важливим фактором в ефективній роботі «Кременчукгаз» є єдиний колектив працівників газового господарства, який очолює голова правління Оксененко Богдан Вікторович.

Нині підприємство обслуговує два міста (Кременчук й Комсомольськ), одне селище міського типу (Семенівка), два сільських райони (Кременчуцький та Семенівський) і 136 сільських населений пунктів, які газифіковані природним і скрапленим газом.
Щорічно підприємство транспортує близько 1 млрд. м3 природного газу та реалізує більше 200 тонн зрідженого газу.

Природний газ транспортується 1095 споживачам в т.ч.:


     · 85 промисловим споживачам;
     · 942 комунально-побутовим організаціям;
     · 20 підприємствам теплокомуненерго, в т.ч.: КП «Теплоенерго» - 16, КВП «Комсомольськтеплоенерго» - 3, ПАТ «Полтаваобленерго» - 1.

ПАТ «Кременчукгаз» постачає й транспортує природний газ населенню – 130747 абоненту, 78 споживачам бюджетної сфери та реалізує скраплений газ 15721 абоненту.
Працівники підприємства обслуговують 1491,43 км надземних та підземних газопроводів високого, середнього і низького тиску.
Основні види діяльності підприємства це:


- транспортування природного і нафтового газу розподільчими трубопроводами;
- постачання природного газу за регульованим та нерегульованим тарифом;
- безперебійне забезпечення населення та інших споживачів природним та зрідженим газом згідно з укладеними договорами на платній основі;
- інші види діяльності, передбачені Статутом підприємства.

КерівникТелефон Адреса електронної пошти
Голова правління
Оксененко Богдан Вікторович
8 (05366)2-24-15GPrav@gaz.poltava.ua
Перший заступник голови правління, головний інженер
Грабовський Болеслав Францович
8 (05366)2-20-63GIng@gaz.poltava.ua
Заступник голови правління по поставках газу
Щербак Людмила Василівна
8 (0536)77-27-67Surg@gaz.poltava.ua
Головний бухгалтер
Гапеєва Олена Євгенівна
8 (0536)77-97-24Aludmila.kg@gmail.com
Аварійно-диспетчерська служба8 (0536)77-27-78ASU@gaz. poltava.ua

 
 
© ГазУкраїни, 2008
Розробка: Віадук-Телеком
Дочірня компанія "Газ України"
вул. Шолуденка, 1
04116, м. Київ
тел: (044) 537-0538
melnik@gasukraine.com.ua