Газ України
Газ України
 
Головна Мапа сайту Написати листа
 


Урядовий порталУрядовий портал
Нафтогаз УкраїниНафтогаз України
Підприємства з газопостачання та газифікаціїПідприємства з газопостачання та газифікації
11/04/2010
Міжнародний Форум нафтогазової промисловості «НАФТА ТА ГАЗ 2010»

2-4 листопада 2010 року в Києві, у Міжнародному виставковому центрі, проводив свою роботу 14-й Міжнародний Форум нафтогазової промисловості “НАФТА ТА ГАЗ 2010”.

Форум “НАФТА ТА ГАЗ 2010” протягом тривалого часу є головним галузевим заходом в Україні і одним з найбільш авторитетних заходів нафтогазової промисловості у Східній Європі. Цей найбільший галузевий форум визнано світовими лідерами нафтогазової галузі визначною подією й ефективним майданчиком для обговорення важливих питань співробітництва.

У своєму зверненні до учасників і гостей Форуму, під час урочистого його відкриття, Голова правління Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України" Євген Бакулін підкреслив, що протягом вже 14 років український нафтогазовий Форум привертає все більшу й більшу увагу з боку фахівців галузі, експертів міжнародних дослідницьких організацій, керівників закордонних нафтогазових компаній, представників політичних, фінансових і ділових кіл багатьох країн.

У церемонії урочистого відкриття 14-го Міжнародного Форуму нафтогазової промисловості “НАФТА ТА ГАЗ 2010” взяли участь заступник Міністра палива та енергетики України Ігор Кирюшин, голова Комітету Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики і ядерної безпеки Микола Мартиненко, керівники посольств в Україні Білорусі, Єгипту, Ірану, Нігерії та Чехії.

За повідомленнями інформагентств, у міжнародній виставці нафтогазового комплексу взяли участь понад 200 підприємств з 19 країн світу. Зокрема, з Австрії, Білорусі, Данії, Німеччини, Іспанії, Італії, Китаю, Нідерландів, Польщі, Румунії, США, Угорщини, Чехії, України, Швейцарії. Учасники виставки запропонували увазі відвідувачів повний спектр сучасного устаткування й технологій для розвідки, видобутку, транспортування й переробки нафти й газу, прилади й устаткування для обліку й контролю енергоносіїв, автоматизовані системи керування технологічними процесами, локальні обчислювальні мережі, комплексні оперативні системи керування підприємствами, програмне забезпечення, інноваційні проекти будівництва об'єктів нафтогазового комплексу тощо.

Значний інтерес в учасників, гостей та відвідувачів міжнародної виставки викликав стенд ДК «Газ України». Адже створена у грудні 2000 р. Дочірня компанія «Газ України» Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України» нині є основним оператором з реалізації природного газу в Україні.
Головні завдання ДК «Газ України» - це надійне постачання природного газу споживачам, забезпечення повних і своєчасних розрахунків за природний газ, сприяння в експлуатації та розвитку систем газопостачання.
ДК «Газ України» реалізує природний газ, зокрема, побутовим споживачам (населенню), організаціям, що фінансуються з бюджетів різних рівнів, підприємствам промисловості та комунальної теплоенергетики, енергогенеруючим компаніям.
За дев’ять років ДК «Газ України» реалізувала усім категоріям споживачів понад 412 млрд. куб. м природного газу. Суттєво зросли й грошові надходження за спожитий природний газ і, відповідно, відрахування Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України» до державного бюджету.
ДК «Газ України» опікується також питаннями впровадження науково-технічних розробок і нормативно-технічної документації щодо безаварійної та безпечної експлуатації систем газопостачання.

В рамках 14-го Міжнародного Форуму нафтогазової промисловості “НАФТА ТА ГАЗ 2010” (2-4 листопада), окрім міжнародної виставки нафтогазового комплексу відбулася також міжнародна конференція «Нафтогазовий комплекс в Україні: нові рішення для підвищення продуктивності, надійності та енергоефективності».

 
 
© ГазУкраїни, 2008
Розробка: Віадук-Телеком
Дочірня компанія "Газ України"
вул. Шолуденка, 1
04116, м. Київ
тел: (044) 537-0538
melnik@gasukraine.com.ua