Газ України
BAT "Шепетівкагаз"
Адреса : 300400, м. Шепетівка, вул. Економічна, 29
Телефон : (03840) 52-125
E-mail :
gazshep@sh.km.ua

Турінський В.В.
Голова правління ВАТ "Шепетівкагаз"

Коротка історична довідка про діяльність підприємства

Розвиток газового господарства в м. Шепетівка розпочався в 1959 р. Газобалонний цех, який було створено при Шепетівському міськводоканалі, постачав населенню міста скраплений газ. Згідно з наказом Міністерства комунального господарства від 29 вересня 1964 р. №359 1 листопада 1964 р. в м. Шепетівка було створено експлуатаційну контору скрапленого газу. Цей день є офіційним початком створення газового господарства в місті. На той час спискова чисельність працюючих становила 11 чоловік, які обслуговували скрапленим газом 800 газобалонних установок за наявності двох автомобілів. 1 листопада 1973 р. було здано в експлуатацію газорозподільну станцію, на базі якої створено міжобласну виробничу контору з експлуатації газового господарства. Перший факел природного газу було запалено в 1980 р., а у вересні 1981 р. загорівся “блакитний вогник” у мешканців міста. З цього часу в місті і районі почалася газифікація житлових будинків, комунально-побутових підприємств. 18 квітня 1984 р. начальником Шепетівського управління газового господарства було призначено Володимира Володимировича Турінського, якого 14 березня 1995 року обрано головою правління Відкритого акціонерного товариства з газопостачання та газифікації “Шепетівкагаз”, який працює на цій посаді й нині.

Інформація щодо основних напрямів діяльності підприємства.

В структуру підприємства входить 8 служб:

     - газонаповнювальна;
     - аварійно-експлуатаційна;
     - будівельно-монтажна;
     - обліку газу;
     - автотранспорту;
     - виробнича лабораторія;
     - пожежно-сторожова охорона;
     - сервісний центр.
Основні напрямки діяльності акціонерного товариства: безперебійна та безаварійна експлуатація систем газопостачання; реалізація скрапленого газу; експлуатація газових мереж, споруд, обладнання і приладів природного і зрідженого газу; розробка проектно-кошторисної документації і виконання робіт з будівництва, реконструкції й технічного переозброєння систем газопостачання природним і зрідженим газом; видання технічних умов та ведення технічного нагляду за будівництвом систем газопостачання; газифікація населених пунктів, в т. ч. з поліетиленових труб.

На підприємстві працює 148 чоловік, з них 39 жінок.

Сьогодні підприємство експлуатує 526,2 км підземних газопроводів високого, середнього та низького тиску, 78 ГРП, ШГРП, 44 станції електрохімзахисту, обслуговує понад 20,1 тис. газифікованих квартир, понад 172 котелень та промислових споживачів. Але основним і першочерговим завданням для колективу “Шепетівкагаз” залишається забезпечення безаварійної та безперебійної експлуатації систем газопостачання природним і скрапленим газом міст, населених пунктів міста й району, підприємств та інших об’єктів.

Керівник Телефон
Голова правління
Турінський Володимир Володимирович
8 (03840) 5-21-25
Заступник голови правління
Папаш Іван Якимович
5-61-15
Головний бухгалтер
Журавська Олена Тимофіївна
5-21-47
Головний інженер
Моргун Юрій Володимирович
5-11-12
Диспетчерська служба5-41-71
Адреси електронної пошти:
на підприємстві - gazshep@sh.km.ua
у відділі обліку газу - gaz_vog@mail.ru
бухгалтерія – gaz_buh@sh.km.ua
сервіс-центр "Все для газу" – gaz_mag@sh.km.ua
5-24-55, 5-16-62

4-18-65

© ГазУкраїни, 2008
Розробка: Віадук-Телеком